Giostyle Dolce Vita Çantë Dore Termike 4 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: GioStyle

Çmimi: 1.970,0 Lekë

1.970,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Çantë termike trengjyrëshe, me përmasa 16 x 11 x 23 cm, me vëllim 4 lt.
  • E izoluar me shkumë polietileni me densitet të lartë 6 mm.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Ka një dorezë cope që e bën me të lehtë mbajtjen e saj.
  • Përdoret për të mbajtur ushqimet dhe pijet të freskëta.
  • Prodhuar nga Gio Style Itali.
Marka / Prodhuesi
GioStyle
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.2 Kg
Barcode
8000303309383
BNCode
GI000001228S

Detajet

Ngjyra
E bardhë E kuqe Gjelbër

Produkte të ngjashme

0.099
238.98 KB