Borgonovo Practica Tas Qelq 25 cm

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Borgonovo

Çmimi: 1.120,0 Lekë

1.120,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Tas në formë ovale me dorezë, transparent, 25 cm, me kapacitet 2.6 lt.
  • Rezistent ndaj goditjeve dhe temperaturave.
  • E përshtatshme për mikrovalë dhe figorifer.
  • Përdoret kryesisht për sallatë, fruta, etj.
  • Prodhuar nga Borgonovo, Itali.
Marka / Prodhuesi
Borgonovo
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
1.5 Kg
Barcode
8002713130496
BNCode
BG000000348N

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq
Dimensionet
33 x 25 cm
Vëllimi
2.6 L

Produkte të ngjashme

0.1309
246.56 KB