Set Lugë Kuzhine me Mbajtëse 7 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Smart Kitchen

Çmimi: 1.800,0 Lekë

1.800,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
Set Lugë Kuzhine me Mbajtëse 7 Copë
- 7 lugë të ndryshme, me funksione të ndryshme.
- Rezistente ndaj nxehtësisë.
- Doreza ergonomike.
- Materiali - Plastik
Marka / Prodhuesi
Smart Kitchen
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
1.085 Kg
Barcode
6958685815751
BNCode
SK000001191E

Detajet

Ngjyra
Lejla Gjelbër Portokalli
Materiali

Produkte të ngjashme

0.099
253.03 KB