Borgonovo Normal Kavanoz Hermetik 100 cl

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Borgonovo

Çmimi: 450,0 Lekë

450,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Kavanoz hermetik, formë rrethore, 100 cl.
  • Rezistent ndaj goditjeve dhe ndryshimit të temperaturave.
  • Përdoret për ruajtjen e ushqimeve për një kohë të gjatë.
  • Mbyllje hermetike e sigurtë edhe gjatë transportit në udhëtime.
  • Pastrohet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Borgonovo, Itali.
Marka / Prodhuesi
Borgonovo
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.76 Kg
Barcode
8002713152771
BNCode
BG000000340N

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq
Vëllimi
1 L

Produkte të ngjashme

0.1432
246.48 KB