Borgonovo Igloo Sky Tas Rrethor me Kapak 18 cm, 1 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Borgonovo

Çmimi: 530,0 Lekë

530,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Tas me kapak, formë i rrumbullakët, transaprent, 18 cm.
  • Material qelq me kapak plastik.
  • Me mbyllje hermetike, rezistent ndaj goditjeve.
  • Përdoret për sallatë, për ruatjen e ushqimeve në frigorifer, etj.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Borgonovo, Itali.
Marka / Prodhuesi
Borgonovo
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.5 Kg
Barcode
8002713072079
BNCode
BG000000330N

Detajet

Ngjyra
Transparent Bojqielli
Materiali
Qelq Plastikë
Dimensionet
18 x 7.5 cm

Produkte të ngjashme

0.1551
246.42 KB