Ghidini Massari Dekorues Ëmbëlsire me 14 Forma

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Ghidini Italy

Çmimi: 1.230,0 Lekë

1.230,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Ghidini Massari dekorues ëmbëlsire me 14 forma.
  • Material i kokave dekoruese inoks.
  • Pajisur me 14 forma të ndryshme për dekore të veçanta.
  • Përdoren kryesisht për të bërë dekore ëmbëlsirash, etj.
  • Pastrohen lehtësisht.
  • Prodhuar nga Ghidini, Itali.
Marka / Prodhuesi
Ghidini Italy
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.08 Kg
Barcode
8008636352717
BNCode
GD000000662I

Detajet

Produkte të ngjashme

0.1314
238.77 KB