Lugë Gatimi Silikoni me Mbajtëse, 13 copë, Ngjyrë Gri

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Tong

Çmimi: 4.020,0 Lekë

4.020,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
 • Lugë kuzhine Material silikoni me bisht druri, 12 copë + 1 mbajtëse për setin, ngjyrë gri.
 • 1 x lugë gjelle;
 • 1 x garuzhde;
 • 3 x spatula të ndryshme;
 • 1 x rrahës vezësh;
 • 1 x kapëse kuzhine ;
 • 1 x furçë;
 • 1 x lugë makarona;
 • 3 x lugë të shpuara për patate, etj.
 • 1 x mbajtëse për të gjithë grupin.
 • Rezistente ndaj nxehtësisë shtesë deri në 230 ° C.
 • Pastrohet lehtë.
Marka / Prodhuesi
Tong
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.6 Kg
Barcode
6969180217155
BNCode
TN000003164Y

Detajet

Ngjyra
Gri Bezhë
Përbërja
13 Copë
Materiali
Dru Silikon

Produkte të ngjashme

0.1241
247.23 KB