Luminarc Mania Black Mbajtëse Ushqimesh 100 cl

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Luminarc

Çmimi: 990,0 Lekë

990,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Kavanoz me kapak, ngjyrë i zi, me kapacitet 100 cl.
  • Material qelq me kapak dru.
  • Mbyllje hermetike.
  • Rezistent ndaj goditjeve dhe ndryshimit të temperaturave.
  • Përdoret kryesisht për ruajtjen e ushqimeve, kryesisht kafe, sheqer, fruta të thata, drithëra, erëza.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Luminarc, Francë. 
Marka / Prodhuesi
Luminarc
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.58 Kg
Barcode
883314439380
BNCode
LM000000259C

Detajet

Ngjyra
E zeze Bezhë
Materiali
Qelq Dru
Vëllimi
1 L
Dimensionet
14.5 x 16 x 9.5 Cm

Produkte të ngjashme

0.1166
246.51 KB