Grey Lugë Gatimi me Mbajtëse 7 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Tong

Çmimi: 1.199,0 Lekë

1.199,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
 • Lugë gatimi me mbajtëse, 7 copë.
 • 1 x lugë shërbimi supe;
 • 1 x rrahëse veze;
 • 1 x garuzhde;
 • 1 x lopatë;
 • 1 x lugë makaronash;
 • 1 x lugë me vrima për patate, etj.
 • 1 x mbajtëse pë gjithë setin.
 • Material plastikë.
 • Eksta rezistente ndaj nxehtësisë.
 • Pastrohen lehtësisht.
Marka / Prodhuesi
Tong
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.2 Kg
Barcode
6958685815782
BNCode
TN000000525Y

Detajet

Produkte të ngjashme

0.119
243.46 KB