Luigi Bormioli Optima Vinegar Mbajtëse Vaj Uthull 0.25 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Luigi Bormioli

Çmimi: 680,0 Lekë

680,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Mbajtëse Vaj Uthull, formë drejtkëndore, transparente.
  • Vëllimi i produktit 0,25 lt.
  • I përbërë nga material qelq kristalor.
  • Përdoret për vaj, uthull dhe esenca të ndryshme gatimi.
  • Rezistent ndaj thyerjes, pastrohet edhe në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Luigi Bormioli, Itali.
Marka / Prodhuesi
Luigi Bormioli
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.45 Kg
Barcode
032622023280
BNCode
LU000000243G

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq Kristal
Vëllimi
0.25 L

Produkte të ngjashme

0.1166
245.55 KB