Aminno Mbajtëse Ushqimesh Tapë Druri 1500 ml

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Aminno

Çmimi: 860,0 Lekë

860,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Aminno mbajtëse ushqimesh, formë cilindrike, transparente, 1500 ml.
  • Material qelq me kapak dru.
  • Ekstra rezistente ndaj temperaturave, deri në 150° C.
  • Përdoret kryesisht si mbajtëse ushqimesh.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Prodhohet nga Aminno.
Marka / Prodhuesi
Aminno
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.53 Kg
Barcode
6920063040918
BNCode
AM000001861N

Detajet

Ngjyra
Kafe Transparent
Materiali
Qelq Dru

Produkte të ngjashme

0.1251
245.51 KB