Korkmaz Hera Red Tenxhere Th 24 x 12 Cm, 1 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Korkmaz

Çmimi: 5.940,0 Lekë

5.940,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Korkmaz Hera Red Tenxhere me kapakë.
  • Produkti ka përmasa 24 x 12 cm.
  • Material inoks.
  • Mund të lahen në pjatalarëse.
  • Të përshtatshme për të gjitha lloje te sobave.
  • Prodhuar nga Korkmaz, Turqi.
Marka / Prodhuesi
Korkmaz
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.5 Kg
Barcode
8007781007572
BNCode
KM000003225Z

Detajet

Dimensionet
24 x 12 cm
Ngjyra
E kuqe Gri
Materiali
Inoks

Produkte të ngjashme

0.1297
246.3 KB