Gimi Ideal Karrocë Dore për Pazar Ngjyrë Blu

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Gimi

Çmimi: 3.330,0 Lekë

3.330,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Karroca është në ngjyrë blu dhe me kapacitet 50 lt.
  • Struktura e saj mundëson ngarkesën maksimale prej 30 kg.
  • Çanta e karrocës ka material poliestër si dhe strukturë çelik/rezinë.
  • Rezistente ndaj ujit.
  • Është e paisur me dy rrota plastike + silikon.
  • Doreza e saj plastike për lehtësi në tërheqje.
  • Mundesohet nga një xhep i vogël I pasëm me zinxhir si dhe mbajtëse praktike për çadër.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Prodhuar nga Gimi.

Marka / Prodhuesi
Gimi
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
2.18 Kg
Barcode
8001244589803
BNCode
GI000000132M

Detajet

Ngjyra
Blu

Produkte të ngjashme

0.068
247.05 KB