Borgonovo Fenice Shishe me Kapak Blu 1.0 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Borgonovo

Çmimi: 480,0 Lekë

480,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Shishe me kapak, ngjyrë blu, 1.0 lt.
  • Material qelq me kapak plastik.
  • Ekstra rezistent ndaj goditjeve.
  • Pjesa e kapakut e lëvizshme.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Prodhuar nga Borgonovo, Itali.
Marka / Prodhuesi
Borgonovo
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.63 Kg
Barcode
8002713160417
BNCode
BG000000351N

Detajet

Vëllimi
1 L
Materiali
Qelq Plastikë
Ngjyra
Transparent Blu

Produkte të ngjashme

0.0951
240.83 KB