Millione Filxhan Çaji me Pjatë 6 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Tong

Çmimi: 1.050,0 Lekë

1.050,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Set filxhanë çaji, transparent, 6 copë.
  • Material qelq me cilësi të lartë.
  • Ekstra rezistent ndaj temperaturave.
  • Rezistent ndaj goditjeve dhe gërvishtjeve.
  • Përdoren kryesisht për çaj turk, etj.
  • Mund të lahen në pjatalarëse.
Marka / Prodhuesi
Tong
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
1.1 Kg
Barcode
1070980453782
BNCode
TN000000209Y

Detajet

Ngjyra
Transparent
Përbërja
6 Copë
Materiali
Qelq

Produkte të ngjashme

0.1317
227.19 KB