Luigi Bormioli Roma Martini Gotë me Fron 22 cl 6 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Luigi Bormioli

Çmimi: 4.330,0 Lekë

4.330,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Roma Martini gotë transparente me fron 22 cl, 6 copë.
  • Përbërë nga material kristalor i cilësisë së lartë.
  • Ekstra rezistent ndaj goditjeve.
  • Përdoren kryesisht për coctail, etj.
  • Mund të lahen në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Bormioli Luigi, Itali.
Marka / Prodhuesi
Luigi Bormioli
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
1.1 Kg
Barcode
032622027240
BNCode
LU000000191G

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq Kristal
Vëllimi
0.22 L

Produkte të ngjashme

0.1065
245.36 KB