Luminarc Feston Ovale Pjatancë, 33 Cm, 1 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Luminarc

Çmimi: 580,0 Lekë

580,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Pjatancë e bardhë, formë ovale, 33 cm.
  • Material akropal.
  • Ekstra rezistent ndaj goditjeve dhe nxehtësisë.
  • Mund të përdoret në mikrovalë.
  • Përdoret kryesisht për servirje.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Luminarc, Francë.
Marka / Prodhuesi
Luminarc
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.66 Kg
Barcode
026102115565
BNCode
LM000000665C

Detajet

Materiali
Arkopal
Dimensionet
33 cm
Ngjyra
E bardhë
Përbërja
Akropal

Produkte të ngjashme

0.169
257 KB