Casablanca Gotë Rakie pa Fron 6 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Tong

Çmimi: 340,0 Lekë

340,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Casablanca gotë pa fron, shots 6cl, transparente, 6 copë
  • Material qelq
  • Ekstra rezistente ndaj goditjeve dhe gërvishtjeve
  • Përdoren kryesisht për raki, shots, etj
  • Mund të lahen në pjatalarëse
Marka / Prodhuesi
Tong
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.36 Kg
Barcode
6921817801458
BNCode
TN000001880Y

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq
Vëllimi
0.6 L

Produkte të ngjashme

0.146
245.8 KB