Keepn Tas me Kapak 17 cm

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Luminarc

Çmimi: 490,0 Lekë

490,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Tas me kapak plastikë 17 cm, 1 copë.
  • Material qelq.
  • Rezistent ndaj goditjeve dhe temperaturave.
  • Përdoret për sallatë, për ruatjen e ushqimeve në frigorifer, etj.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Luminarc, Francë.
Marka / Prodhuesi
Luminarc
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.5 Kg
Barcode
883314199215
BNCode
LM000000342C

Detajet

Ngjyra
Transparent Gjelbër
Materiali
Qelq Plastikë
Dimensionet
17 Cm

Produkte të ngjashme

0.1111
246.2 KB