RCR Aria Gotë me Fron 79 cl 6 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: RCR

Çmimi: 2.499,0 Lekë

2.499,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Gotë me fron, transparente 79 cl, 6 copë.
  • Material qelq kristalor.
  • Ekstra rezistent ndaj goditjeve.
  • Përdoret kryesisht për verë të kuqe, etj.
  • Mund të lahen në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga RCR, Itali.
Marka / Prodhuesi
RCR
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
1.76 Kg
Barcode
8007815253241
BNCode
RC000000239R

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Kristal
Vëllimi
0.79 L

Produkte të ngjashme

0.1225
246.24 KB