RCR Laurus Gota me Fron dhe Shishe, 7 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: RCR

Çmimi: 3.730,0 Lekë

3.730,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Laurus set gotash me fron bashkë me shishe, punuar me detaje gjethesh, 7 copë.
  • Material qelq kristalor.
  • Ekstra rezistente ndaj goditjeve dhe gërvishtjeve.
  • Përdoren kryesisht për pije të ndryshme, liker, etj.
  • Mund të lahen në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga RCR, Itali.
Marka / Prodhuesi
RCR
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
1.85 Kg
Barcode
8007815732722
BNCode
RC000002080R

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq Kristal

Produkte të ngjashme

0.1443
245.67 KB