Active Çantë Shpine Termike 28 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: GioStyle

Çmimi: 4.270,0 Lekë

4.270,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Active çantë shpine termike ngjyrë blu dhe e gjelbër, me kapacitet 28 lt.
  • Përmasa 28 x 22 x 50h cm.
  • Material plastik.
  • Pastrohet lehtësisht. 
  • Përdoret për të mbajtur ftohtë  ushqime dhe pije të ndryshme.
  • Prodhuar nga Gio Style, Itali.
Marka / Prodhuesi
GioStyle
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.7 Kg
Barcode
8000303309161
BNCode
GI000001221S

Detajet

Produkte të ngjashme

0.1025
237.15 KB