Scuola Nautica Shapka Plazhi Blu për Meshkuj, të masës 43, Model 811010

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Scuola Nautica

Çmimi: 800,0 Lekë

800,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Shapka plazhi me gisht për meshkuj
  • Produkti ka masën 43
  • Materiali i shtrojës dhe rripave është prej gome
  • Ngjyra e produktit është blu 
Marka / Prodhuesi
Scuola Nautica
Ofruar nga
Blunavi
Kategoria kryesore
Veshje dhe modë
Pesha
0.15 Kg
Barcode
BNCode
SN000001311A

Detajet

Materiali
Gomë
Ngjyra
Blu
Masa
43
Gjinia
Meshkuj

Produkte të ngjashme

0.1356
259.88 KB