Shportë 30 gota 30 cl Casablanca YG Dhe 30 Gota Dhuratë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Tong

Çmimi: 3.199,0 Lekë

5.760,0 Lekë3.199,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Gotë transparente me vëllim 30 cl, 6 copë.
  • Material qelq me cilësi të lartë.
  • Rezistent ndaj ndryshimit të temperaturave.
  • Përdoren kryesisht për ujë, etj.
  • Lahet në pjatalarëse.

Marka / Prodhuesi
Tong
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
1.8 Kg
Barcode
6921817800185
BNCode
TN000000097Y

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq
Vëllimi
0.3 L

Produkte të ngjashme

0.1372
242.5 KB