Luigi Bormioli Thermic Glass Shishe Konike për Vaj 25 cl

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Luigi Bormioli

Çmimi: 1.250,0 Lekë

1.250,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Shishe për vaj ne formë konike 25 cl.
  • Punuar me dorë nga material qelqi termik.
  • Ekstra rezistente ndaj goditjeve dhe nxehtësisë.
  • E përshtatshme për shtëpi, restorante dhe bare.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Luigi Bormioli, Itali.
Marka / Prodhuesi
Luigi Bormioli
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.205 Kg
Barcode
032622016794
BNCode
LU000000247G

Detajet

Vëllimi
0.25 L
Materiali
Qelq
Ngjyra
Transparent

Produkte të ngjashme

0.1032
241.23 KB