Ghidini Italy Mandolino Grirëse Multifunksionale

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Ghidini Italy

Çmimi: 1.999,0 Lekë

1.999,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Grirëse multifunksionale 6 në 1.
  •  Material inoks, çelik dhe plastikë.
  • Trupi i grirëses, doreza mbjatëse dhe mbajtësja e ushqimeve janë përbërë nga material plastikë.
  • Prerëse material çelik inoks.
  • Rende material çelik inoks .
  • Përfshin një procese si copëtimin, bluarjen dhe krijimin e një mase homgjene pure.
  • Mund ta përdorni për qepë, patate, karrota, kastraveca, hudhra, fruta etj 
  •  Pastrohet me lehtësi.
  • Prodhuar nga Ghidini, Itali.
Marka / Prodhuesi
Ghidini Italy
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.3 Kg
Barcode
8008636255407
BNCode
GD000000237I

Detajet

Ngjyra
E bardhë Gri
Materiali
Inoks Plastikë Çelik

Produkte të ngjashme

0.1307
254.1 KB