Luminarc Empilable Tas 29 cm, 6 Lt, 1 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Luminarc

Çmimi: 1.120,0 Lekë

1.120,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Luminarc Tas në formë të rrumbullakët me diametër 29 cm dhe vëllim 6 Lt.
  • I përbërë nga material qelq opal, ekstra rezistent.
  • Mund të përdoret në furrë dhe mikrovalë.
  • Pastrohet edhe në pjatalarëse.
  • Përdoret për përgatitjen e ëmbëlsirave.
  • Prodhuar nga Luminarc, Francë.
Marka / Prodhuesi
Luminarc
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.5 Kg
Barcode
026102237205
BNCode
LM000000391C

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq Opal
Përbërja
Qelq
Dimensionet
29 cm
Vëllimi
6 L

Produkte të ngjashme

0.1314
247.34 KB