Annie Lugë Ëmbëlsire 6 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Inoxriv

Çmimi: 800,0 Lekë

800,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Lugë ëmbëlsire, ngjyrë argjendi, 6 copë.
  • Material inoks.
  • Rezistent ndaj gërvishtjeve, agjentëve atmosferik, si dhe detergjentëve larës.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Inoxriv, Itali.
Marka / Prodhuesi
Inoxriv
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.2 Kg
Barcode
8004740009615
BNCode
IN000000149V

Detajet

Ngjyra
Argjend
Materiali
Inoks Çelik

Produkte të ngjashme

0.1375
245.44 KB