Montini Guerino Mbajtëse për Vaj Uthull Kripë dhe Piper

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Montini Guerino

Çmimi: 1.120,0 Lekë

1.120,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Mbajtëse me 4 vende për vaj, uthull, kripë dhe piper. 
  • Bërë nga qelq dhe kapakë plastikë.
  • Rezistent ndaj goditjeve.
  • Dy kapakët e kripës dhe piperit janë me vrima për derdhje të lehtë.
  • Baza e përshtatshme me një dorezë të madhe ju lejon të transportoni produktin në mënyrë të sigurt. 
  • Për një prezantim sa më elegant të ushqimit dhe tavolinës suaj. 
  • Ideale për ta patur pjesë të kuzhinës suaj ose si ide për dhuratë. 
  • Pastrohen lehtësisht.
Marka / Prodhuesi
Montini Guerino
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.7 Kg
Barcode
8000701985677
BNCode
MG000000051N

Detajet

Produkte të ngjashme

0.0903
243.09 KB