Palladio Mbajtëse Torte me Kapak dhe Fron 31 cm

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Borgonovo

Çmimi: 2.199,0 Lekë

2.199,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Mbajtëse torte me kapak dhe fron, transparente, 31 cm. 
  • Material qelq i cilësisë së lartë.
  • Ekstra rezistente ndaj goditjeve.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Prodhuar nga Borgonovo, Itali.
Marka / Prodhuesi
Borgonovo
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.1 Kg
Barcode
8002713061233
BNCode
BG000000082N

Detajet

Ngjyra
Transparent
Dimensionet
31 cm
Materiali
Qelq

Produkte të ngjashme

0.1074
244.64 KB