Casablanca YG Gotë 30 cl 6 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Tong

Çmimi: 319,9 Lekë

319,9 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Gotë transparente me vëllim 30 cl, 6 copë.
  • Material qelq Spaks me cilësi të lartë.
  • Rezistent ndaj ndryshimit të temperaturave.
  • Përdoren kryesisht për ujë, etj.
  • Lahet në pjatalarëse.

Marka / Prodhuesi
Tong
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
1.8 Kg
Barcode
6921817800185
BNCode
TN000000097Y

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq
Vëllimi
0.30 L

Produkte të ngjashme

0.1
245.63 KB