Monix Pisa Gold Valixhe Lugësh 24 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Monix

Çmimi: 21.190,0 Lekë

21.190,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Pisa Gold valixhe lugësh, 24 copë.
  • 6 x lugë tavoline, ngjyrë gold.
  • 6 x pirunj tavoline, ngjyrë gold.
  • 6 x thika tavoline, ngjyrë gold.
  • 6 x lugë kafe, ngjyrë gold.
  • Material inoks 18/10.
  • Ekstra rezistente ndaj gërvishtjeve dhe temperaturave.
  • Mund të lahen në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Monix.
Marka / Prodhuesi
Monix
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
1.58 Kg
Barcode
8435092425493
BNCode
MN000002227X

Detajet

Produkte të ngjashme

0.1245
243.44 KB