Gravell Stone Th Tigan, 24 cm

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Meidao

Çmimi: 2.780,0 Lekë

2.780,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Tigan, pa kapak, ngjyrë i zi, me diametër 24 cm.
  • Material bazë alumin i pastër dhe veshje guri kundër ngjitjes.
  • Pajisur me dorezë ergonomike që nuk përcjell nxehtësi.
  • Mund të përdoret në të gjitha llojet e sobave, gaz, përfshirë ato me induksion.
  • Ka sipërfaqe rezistente ndaj gërvishtjes dhe ngjitjes
  • Nuk përmban element toksikë të tillë si PTFE dhe PFOA.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
Marka / Prodhuesi
Meidao
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.69 Kg
Barcode
8000024661241
BNCode
MD000000065O

Detajet

Materiali
Gur
Dimensionet
24 cm
Ngjyra
E zeze

Produkte të ngjashme

0.1217
255.9 KB