Forma Qeramike Për Embëlsira 10 Cm, 3 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Tong

Çmimi: 630,0 Lekë

1.160,0 Lekë630,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Forma Qeramike Për Embëlsira 10 Cm, 3 Copë
  • Material Qeramike.
  • Ekstra rezistente ndaj gërvishtjeve dhe nxehtësisë deri në 220°C.
  • Nuk ngjit ushqimin.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
Marka / Prodhuesi
Tong
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.44 Kg
Barcode
6955520090014
BNCode
TN000006284Y

Detajet

Produkte të ngjashme

0.1565
196.63 KB