Giostyle Easy Style Çantë Termike për Shishe 2 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: GioStyle

Çmimi: 1.170,0 Lekë

1.170,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Çantë termike për shishe, me përmasa 10 x 10 x 35.5 cm, me vëllim 2 lt.
  • E izoluar me shkumë polietileni me densitet të lartë 4 mm.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Ka një dorezë cope që e bën me të lehtë mbajtjen e saj.
  • Përdoret për të mbajtur pijet të freskëta.
  • Prodhuar nga Gio Style, Itali.
Marka / Prodhuesi
GioStyle
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.214 Kg
Barcode
8000303309260
BNCode
GI000001230S

Detajet

Ngjyra
Gjelbër

Produkte të ngjashme

0.1213
238.64 KB