Gio Style Active Çantë Termike 7 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: GioStyle

Çmimi: 3.360,0 Lekë

3.360,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Gio Style çantë termike, ngjyrë blu dhe e gjelbër neon.
  • Përmasat 25 x 15 x 18.3h cm.
  • Material bërë tërësisht nga pëlhura pa PVC dhe i përshtatshëm për kontakt ushqimor me izolim me dendësi të lartë (10 mm).
  • E pajisur me zinxhirë të papërshkueshëm nga uji, rrip të rregullueshëm të shpatullave dhe rripa të pasmë për ngjitje në timonin e biçikletës.
  • Pastrohet lehtësisht. 
  • Përdoret për të mbajtur ftohtë ushqime dhe pije të ndryshme.
  • Prodhuar nga Gio Style, Itali.

Marka / Prodhuesi
GioStyle
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Aksesorë për plazh
Pesha
0.1 Kg
Barcode
8000303309192
BNCode
GI000001223S

Detajet

Ngjyra
Gjelbër Blu
Vëllimi
7 L
Dimensionet
25 x 15 x 18.3 cm

Produkte të ngjashme

0.1803
246.38 KB