Shportë Pyrex Tenxhere Ovale 4.5L dhe 6 Gota Rocco Line Dhuratë

Kodi:

Çmimi: 2.370,0 Lekë

2.370,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
Shportë Pyrex Tenxhere Ovale 4.5L dhe 6 Rocco Line Gota Dhuratë
Pesha totale
1.75 Kg

Përbërja e setit

Emri
Pyrex Tenxhere Ovale 4.5 L
Sasia në set
1
Përshkrimi
 • Tenxhere ovale 4.5 Lt e prodhuar nga qelq rezistent
 • E përshtatëshme në temperatura +300 °C në furrë dhe deri -40°C në frigorifer
 • Përbëhet nga dy doreza për një mbajtje të sigurt
 • Përdoret në mikrovalë
 • Lahet me lehtësi në pjatalarës
 • Prodhuar nga Pyrex, Francë
Marka / Prodhuesi
Pyrex
Pesha
0.45 Kg
Barcode
3137610000544
BNCode
PY000000037R
Materiali
Qelq
Ngjyra
Dimensionet
33 x 21 x 11 Cm
Vëllimi
4.5 L
Emri
Bormioli Rocco Line Gota pa Fron 29 CL 6 Copë
Sasia në set
1
Përshkrimi
 • Gotë uji transparente me vëllim 29 Cl, 6 copë
 • E përbërë nga material qelq me cilësi të lartë
 • Rezistent ndaj ndryshimit të temperaturave
 • Lahet në pjatalarëse
 • Prodhuar nga Bormioli Rocco, Itali

Marka / Prodhuesi
Bormioli Rocco
Pesha
1.3 Kg
Barcode
8004360087765
BNCode
BO000000073R
Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq
Vëllimi
0.29 L

Produkte të ngjashme

0.0916
256.79 KB