Korkmaz Stora Mbajtëse Vaj Uthull Inoks 5 Copë

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Korkmaz

Çmimi: 2.569,0 Lekë

8.570,0 Lekë2.569,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Korkmaz mbajtëse vaj uthull, ngjyrë gri, 5 copë.
  • 1 x mbajtëse vaji.
  • 1 x mbajtëse uthulle.
  • 1 x mbajtëse kripe.
  • 1 x mbajtëse piperi.
  • 1 x mbajtëse për të gjithë setin.
  • Material qelq me veshje inoksi.
  • Nuk mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Korkmaz, Turqi.
Marka / Prodhuesi
Korkmaz
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.111 Kg
Barcode
8691607697025
BNCode
KM000001628Z

Detajet

Materiali
Inoks
Ngjyra
Gri

Produkte të ngjashme

0.1501
197.39 KB