Giostyle Evo L Çantë Termike Katrore 25 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: GioStyle

Çmimi: 1.499,0 Lekë

2.510,0 Lekë1.499,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Çantë termike, 42.5x23x27.5h cm, me kapacitet 25 lt.
  • Hapje me zinxhir dhe e pajisur me dy rripa.
  • Materiali i jashtëm: Poliestër (PES) 70D e cila nuk përshkohet nga uji.
  • Materiali izolues: shkumë polietileni vinil acetat me një trashësi prej 4 mm, i cili është i sigurt në kontakt me ushqimet dhe rezistent ndaj rrezatimit diellor UV. 
  • Mban ushqimet e freskëta deri në 9 orë.
  • Përdoret për të marrë ushqime në plazh dhe në udhëtime.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Prodhuar nga Gio Style, Itali.
Marka / Prodhuesi
GioStyle
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Aksesorë për plazh
Pesha
0.35 Kg
Barcode
8000303308799
BNCode
GI000000275S

Detajet

Ngjyra
E verdhë Blu Portokalli
Masa
42.5x23x27.5h cm
Vëllimi
25 L

Produkte të ngjashme

0.1184
250.19 KB