Bormioli Capitol Shishe për Pije 70 cl

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Bormioli Rocco

Çmimi: 1.170,0 Lekë

1.170,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Shishe transparente me tapë 70 cl.
  • Material qelq kristalor me cilësi të lartë.
  • Përdoren kryesisht për pije alkolike.
  • Rezistent ndaj thyerjes, përdoret dhe në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Bormioli Rocco, Itali.
Marka / Prodhuesi
Bormioli Rocco
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.8 Kg
Barcode
8001133398615
BNCode
BO000000350R

Detajet

Vëllimi
0.75 L
Materiali
Qelq
Ngjyra
Transparent

Produkte të ngjashme

0.1091
241.2 KB