Gravell Stone Tenxhere me Kapak 24 cm, 4 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Meidao

Çmimi: 3.560,0 Lekë

3.560,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Tenxhere me kapak, ngjyrë gri dhe diametër 24 cm, 4 lt.
  • Material alumin të pastër dhe veshje guri.
  • Pajisur me doreza ergonomike që nuk përcjellin nxehtësi.
  • Mund të përdoret në të gjitha llojet e sobave, gaz, përfshirë ato me induksion.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Nuk përmban element toksikë të tillë si PTFE dhe PFOA.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
Marka / Prodhuesi
Meidao
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
1.854 Kg
Barcode
8050563120112
BNCode
MD000000113O

Detajet

Dimensionet
24 cm
Ngjyra
Gri
Materiali
Qelq Gur Alumin
Vëllimi
4 L

Produkte të ngjashme

0.1292
255.59 KB