Pyrex Classic Tavë Ovale 42 x 30 cm

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Pyrex

Çmimi: 1.530,0 Lekë

1.530,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Tavë formë ovale, transparente me përmasa 42 x 30 cm.
  • Material qelq.
  • Ekstra rezistent ndaj goditjeve dhe nxehtësisë.
  • E përshtatshme për furrë në temperaturë + 300 °C dhe në frigorifer deri në - 40°C.
  • Përdoret kryesisht për gatime të ndryshme në furrë.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
  • Prodhuar nga Pyrex, Francë.

Marka / Prodhuesi
Pyrex
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
2.1 Kg
Barcode
3426470284950
BNCode
PY000000047R

Detajet

Materiali
Qelq
Ngjyra
Transparent
Dimensionet
42 x 30 cm

Produkte të ngjashme

0.1404
247.09 KB