Sonifer Tostier Sandwich 2në1, 750 W, SF-6077

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Sonifer

Çmimi: 3.890,0 Lekë

3.890,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Sonifer Tostier Sandwich, formë katrore, 2në1, 750 W.
  • Material i pllakave alumin me veshje kundër ngjitjes.
  • Produkti ka përmasa 23 x 24 x 10 cm.
  • Pajisur me 2 modele pllakash për tostier dhe waffle.
  • Pastrohet lehtësisht falë pllakave të çmontueshme.
  • Garanci 6 muaj.
  • Prodhuar nga Sonifer, Spanjë.
Marka / Prodhuesi
Sonifer
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
2.175 Kg
Barcode
6971184584119
BNCode
SN000000781F

Detajet

Dimensionet
23 x 24 x 10 cm
Materiali
Alumin
Ngjyra
E zeze

Produkte të ngjashme

0.1219
250.43 KB