Ghidini Easy Acea Rende Multifunksionale

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Ghidini Italy

Çmimi: 2.650,0 Lekë

2.650,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Ghidini Easy Acea rende multifunksionale.
  • Material plastikë me prerëse inoksi.
  • Përdoret si grirëse perimesh, rrahëse dhe tharëse sallate.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Prodhuar nga Ghidini, Itali.
Marka / Prodhuesi
Ghidini Italy
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.5 Kg
Barcode
8008636258217
BNCode
GD000000439I

Detajet

Produkte të ngjashme

0.1299
242.55 KB