Gravell Stones Tigan me Veshje Guri, 22 Cm

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Meidao

Çmimi: 1.700,0 Lekë

3.170,0 Lekë1.700,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Tigan ngjyrë gri me diametër 22 cm.
  • Material alumin i pastër, me veshje guri që nuk e ngjit ushqimin. 
  • Dorezë me veshje që nuk e përcjell nxhetësinë.
  • Përdoret për skuqje dhe pjekje.
  • Mund të përdoret në të gjitha llojet e sobave, përfshirë ato me induksion.
  • Mund të pastohet edhe në pjatalarëse.
Marka / Prodhuesi
Meidao
Ofruar nga
Falcon
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.3 Kg
Barcode
8050563506022
BNCode
MD000003772O

Detajet

Materiali
Gur Alumin
Dimensionet
22 cm
Ngjyra
Gri

Produkte të ngjashme

0.0372
255.45 KB