Emporium Rosselli Dru Pice Bezhë 30 Cm

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Emporium

Çmimi: 1.640,0 Lekë

1.640,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Emporium Rosselli Dru Pice Bezhë në formë të rrumbullakët, 30 cm.
  • Produkti është material druri.
  • Përdoret lehtësisht mbi banak ose çdo pjesë e kuzhinës ku gatuhet.
  • Përdoret kryesisht për pica dhe proshutë.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Prodhuar nga Emporium.
Marka / Prodhuesi
Emporium
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
1.1 Kg
Barcode
8007781007534
BNCode
EM000003231R

Detajet

Ngjyra
Bezhë
Dimensionet
30 cm
Materiali
Dru

Produkte të ngjashme

0.1119
223.17 KB