Giostyle Frio Çantë Termike 20 Lt

Kodi:

Marka/Prodhuesi: GioStyle

Çmimi: 4.120,0 Lekë

4.120,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
 • Çantë Termike me përmasat 35 x 22 x 27h cm me vëllim 20 lt.
 • Përbëhet nga shkumë polietileni me densitet të lartë 6 mm.
 • Pastrohet lehtësisht.
 • Përdoret kryesisht për ti mbajtur ushqimet dhe pijet e freskëta dhe të ftohta.
 • Prodhuar nga Giostyle, Itali.
 • Marka / Prodhuesi
  GioStyle
  Ofruar nga
  Arteg
  Kategoria kryesore
  Aksesorë për plazh
  Pesha
  0.5 Kg
  Barcode
  8000303309222
  BNCode
  GI000001235S

  Detajet

  Ngjyra
  E kuqe Gjelbër Blu
  Vëllimi
  20 L
  Dimensionet
  35 x 22 x 27 cm

  Produkte të ngjashme

  0.1344
  247.49 KB