Aminno Mbajtëse Ushqimesh Tapë Inoksi 1500 ml

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Aminno

Çmimi: 940,0 Lekë

940,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Aminno mbajtëse ushqimesh, formë cilindrike, transparente, 1500 ml.
  • Material qelq me kapak inoks.
  • Ekstra rezistente ndaj temperaturave, deri në 150° C.
  • Përdoret kryesisht si mbajtëse ushqimesh për, fruta të thata, makarona, bishtajore, biskota, etj.
  • Pastrohet lehtësisht.
  • Prodhohet nga Aminno.
Marka / Prodhuesi
Aminno
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.45 Kg
Barcode
6920063040963
BNCode
AM000001863N

Detajet

Ngjyra
Gri Transparent
Materiali
Qelq Inoks

Produkte të ngjashme

0.1232
245.41 KB