Blunavi Midnight Tigan Veshje me Guri, 24 Cm

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Blunavi

Çmimi: 1.820,0 Lekë

1.820,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Tigan, ngjyrë gri e errët, me diametër 24 cm.
  • Material bazë alumin me veshje guri kundër ngjitjes.
  • Doreza termo izoluese që nuk përcjell nxehtësi.
  • Mund të përdoret në të gjitha llojet e sobave, gaz, përfshirë ato me induksion.
  • Nuk përmban element toksikë të tillë si PTFE dhe PFOA.
  • Mund të lahet në pjatalarëse.
Marka / Prodhuesi
Blunavi
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtëpia dhe Tavolina
Pesha
0.63 Kg
Barcode
8000554455525
BNCode
BL000000410U

Detajet

Materiali
Gur Alumin
Dimensionet
24 cm
Ngjyra
Gri e errët

Produkte të ngjashme

0.1371
251.12 KB