Shportë Casablanca 36 Gota 33 cl dhe 36 Gota 33 cl Falas

Kodi:

Marka/Prodhuesi: Tong

Çmimi: 3.199,0 Lekë

5.400,0 Lekë3.199,0 Lekë
Blerje e shpejtë Shtoje në Shportë

Info

Përshkrimi
  • Casablanca gotë pa fron, transparente, 33 cl, 6 copë
  • Material qelq
  • Ekstra rezistente ndaj goditjeve dhe gërvishtjev
  • Përdoren kryesisht për pije të ndryshme, lëngje, ujë, etj
  • Mund të lahen në pjatalarëse
Marka / Prodhuesi
Tong
Ofruar nga
Arteg
Kategoria kryesore
Shtepia dhe Tavolina
Pesha
0.56 Kg
Barcode
6950406502049
BNCode
TN000002880Y

Detajet

Ngjyra
Transparent
Materiali
Qelq
Vëllimi
0.33 L

Produkte të ngjashme

0.1459
240.43 KB